RADEK MIKŠÁTKO - dřevěná schodiště

Naše truhlářství nabízí zákazníkům schody a schodiště na míru v široké nabídce. Zabýváme se především výrobou dřevěných schodů. Tyto schody jsou velmi oblíbené pro svoji eleganci a jsou vhodné zejména do moderních interiérů.

Specializujeme se na výrobu veškerých tipů dřevěných samonosných schodů (přímé schodiště, lomené, křivočaré, mlynářské, obloukové, točité) ale i na obklady betonových či kovových schodišť. Nabízíme široký výběr materiálů - dub, buk, borovice, jasan, smrk, jilm, javor, třešeň atd., tónování, ale i kombinace s kovy, sklem či kamenem.

Déle nabízíme jak veliké množství soustružených sloupků, tak i možnost řezbářských úprav. Povrchová úprava schodiště je prováděna vysoce zátěžovým lakem od matu až po vysoký lesk. Dle zadání základních parametrů a požadavků zákazníka se provede počítačové zpracování s pohledem 3D na vybraný druh schodiště. Použití PC programu skýtá jak všechny pohledy, nákres půdorysu, tak tisk šablon pro výrobu v měřítku 1:1 zajišťuje přesnost a samozřejmě vysokou kvalitu celého výrobku.

Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody Radek Mikšátko - dřevěné schody

více dřevěných dveří ve fotogalerii

Dřevené schody Radek Mikšátko - výroba zakázkových dřevěných schodišť, mobil: (+420) 602 454 005, email: miksatko-truhlarstvi@seznam.cz

© 2009 CzechProject spol. s r.o.